Відгуки про компанію cv-svet.com.ua (наложек немає, питання у Viber)
- Инна Я.
Дуже вдячна за швидке реагування продавця і оперативне оформлення замовлення. Чекаю на посилку и гарантовану якість товару👍
- Александр З.
Вибрав на сайті ліхтарик. Сплатив його вартість. На наступний день без пояснення продавець замовлення скасував....
- Сергій М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відправили швидко...Товаром задоволений...
- Володимир О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анатолий Ш.
- Коментар продавця
Re: Олексій, надійшло нове замовлення №212725127
сьогодні, 10:53
Алексей cv-svet.com.ua@ukr.net
Кому:shredewr@gmail.com
цього паяльника немає, оберіть інший
https://cv-svet.com.ua/ua/p686564349-payalnik-gazovyj-gorelka.html
не зв'язався?
- Коментар продавця
- Андрій Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Виталий Николаевич Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все швидко. Рекомендую
- Роман Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Усі попередні коментарі щодо хамства
цього так званого "продавця" до клієнтів підтвердились.
На моє уточнююче питання у Viber щодо відправки товару у відповідь почув грубість. На моє зауваження, що такий тон недопустимий, ця особа скасувала замовлення...- Коментар продавця
Доставка "Нова Пошта" (Платная)
Номер накладної 20450606724396
Статус відправлення Замовлення в обробці
Адреса Київ, №46 (до 30 кг на одне місце): бульв. Дружби Народів, 14 (м. Дружби Народів, біля NOVUS)
Дата відправки 25.10.2022 - Коментар продавця
Я вас прошу не відволікайте мене від роботи
Я вам написав ттн і що 25 числа відправка, ще 25 число не пройшло
Я маю от зараз не пакувати, а відписувати вам
- Коментар продавця
- Игорь Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже не рекомендую ні продавця ні товар. Товар китай якість погана. Горілка вся в заусиницях. Не працюе 30 процентів горілки. Продавець по перше небере телефонів і пише що по телефону не працюють. І не дуже відповідае що робити як не проацює його товар. Балон гавно. на нього не підходять редуктори, тобто можна накрутити тільки комфортку с комплекту і то вона не працюе нормально. Доречі розібрався що китайські балони краще не брати.
- Марія С.
