Паралель Бокс для 3 x 18650 Холдер 18650 апдер держтель батарей 18650 Корпус для батарейок кріплення 18650
56 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 грн
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
Увага!!! Сайт працює тільки по передоплаті, ми не відправляємо замовлення післяплатою (наложек немає).
Ми раді вітати Вас у інтернет магазині cv-svet.com.ua
Щоб Ваше замовлення було максимально швидким та комфортним ознайомтесь з умовами роботи нашої крамниці:
- За замовчуванням ми не телефонуємо, а відсилаєм листа на Email.
- Ми не приймаємо замовлення по телефону. Набагато швидше і комфортніше оформити замовлення через сайт.
- Ми не занотовуємо данні клієнта по телефону (ПІБ, адресу доставки, електронну пошту). Щоб уникнути помилок, всі данні заповнюються в замовленні та відправляються на електронну пошту.
- Замовлення актуальне 1-3 дні, після чого замовлення анулюється.
- Ваші запитання так само пишіть на Email з вказанням посилання на товар.
- При обміні браку, обмін по гарантійному терміну всі витрати на транспортування оплачує замовник.
Відправлення відбуваються по першій можливості з вівторка по неділю. - Після покупки, покупець першим виходить на зв'язок.
- Ціна за 1 штуку
Опис:
Холдер, власник або як його ще називають бокс для трьох батарей типрозмера А (18650). Батареї не входять до комплекту окремо. У продажу також є власники для однієї, двох і чотирьох батарей.
Характерики:
Кількість відсіків: три.
Тип з’ єднання: паралельно
Розмір держака (ДШВ): 76 x 61 х 21 мм
Довжина дротів, кожен: близько 130 мм
Комплектація:
1 шт. Холдер для трьох батарей типорозмеру A (18650) (без батарей)
Як купити? | ||
Уважно ознайомтеся з описом лоту і умовами доставки та оплату, а також уточніть у продавця перед тим, як його запрошено, всі питання, які вас цікавлять, потрібні вам. Якщо вас все влаштовує, ви можете оформити покупки: натисніть кнопку « Купити зараз» або додайте до смітника декілька товарів і перейдіть до вибору варіантів оплати, заповнення даних за доставкою. | Оплатіть платежою за допомогою "приват24" або сподівайтесь листа з реквізитами для оплати на ваш E-mail. Оплатіть через термінал, відділення банку або систему on-line сплат Вашого банку. Повідомте продавцю номер замовлення, час оплати і назву товару, який ви купили, а також підтвердіть дані для доставки. | Очікуйте повідомлення про відправку товару в смс або Email.
Вищенаведені відгуки про вибір після отримання товару є його логічним завершенням. |
Доставка та оплата | ||
Ми плануємо відправити товар не пізніше, 7 робочих днів (зазвичай, 1-5 днів) після отримання і повідомлення про оплату (понеділка вихідних, у неділю є відправки - їде з вівторка). Спробуємо відправити якомога швидше, наскільки це можливо |
Оплата купленого лоту можна за допомогою наступних банків/систем оплати: При Банкват, PayU. На оплату у Вас є 7 днів з моменту покупки, будь ласка, не порушуйте терміни. Будемо вдячні за максимально швидку оплату. |
У вас залишилися питання по оплаті або доставці? Почніть всі деталі до оформлення угоди - Будь ласка, задайте ваші запитання через електронну пошту |
ЗАРЯДКА ЛІТИВИХ АККУМУЛЯТОРІВ КИТАЙСКІМИ МОДУЛЯМИ
Лінійні акумулятори, характеристики, особливості
Найпопулярнішим є Літовий акумулятор (Li-Io, Li-Po) На даний момент перезаряджені джерела електричної енергії. Літеєвий акумулятор має номінальне напруження 3.7 Вольт, саме його вказано на корпусе. Але заряджений на 100% акумулятор має напругу 4.2 В, а розряджений - 2.5 В, взагалі немає сенсу розрядити акумулятор нижче 3 В, по-перше, він від цього псується, по-друге, від 3 до 2.5 У акумулятора віддається всього пару відсотків енергії. Отже, робочий діапазон напружень приймає 3 – 4,2 Вольта. Моя підбірка порад з експлуатації і збереження литієвих акумуляторів ви можете подивитися ось в цьому відео
Послідовно чи паралельно?
Після послідовного з'єднання, на всіх акумуляторах, під час з'єднання навантаження з кожного акумулятора йде струм, рівний загальній току в ланцюгу, в загальному опір навантаження задає ток розряду. Це ви повинні пам'ятати зі школи. Тепер найцікавіше, ємкість. Ємність збирання при такому з'єднанні по хорошому дорівнює посудині акумулятора з найменшою ємністю. Уявіть, що всі акумулятори заряджені на 100%. Дивіться, ток розряду у нас всюди однаковий, і першим розрядиться акумулятор з найменшою ємністю, це як мінімум логічно. І як тільки він розрядиться, далі навантажувати цю збірку буде вже не можна. Так, інші акумулятори ще заряджені. Але якщо ми продовжимо знімати струм, то наш слабкий акумулятор почне перерозрядатися і вийде з ладу. Отже, правильно вважати, що ємкість послідовної з'єднаної складки дорівнює посудині найменшого або найбільш розрядженого акумулятора. Тому ми робимо висновок: щоб зібрати послідовну батарею, потрібно спочатку з однакових батарейок, і по-друге, перед збиранням вони всі повинні бути заряджені однаково, простіше кажучи на 100%. Існує така річ, називається BMS (Battery Monitoring System), вона може стежити за кожним акумулятором у акумуляторі, і як тільки один з них розрядиться, вона вимикає всю батарею від навантаження, про це піде нижче. Тепер, щодо зарядки такої батареї. Зарядити її потрібно напруженням, рівною сумі максимальних напружень на всіх акумуляторах. Для литієвих це 4.2 вольти. Тобто батарею з трьох заряджаємо напругою 12.6 в. Дивіться, що відбувається, якщо акумулятори не однакові. Швидше всіх зарядиться акумулятор з найменшою ємністю. Але інші ще не зарядилися. І наш бідний акумулятор буде жаритися і перезаряджатися, поки не зарядяться інші. Перерозряду, я нагадаю, літій теж дуже сильно не любить і псується. Щоб цього не сталося, слід згадати попередній висновок.
Перейдемо до паралельного з'єднання. Ємкість такої батареї дорівнює сумі ємкостей всіх акумуляторів, які в неї вхідні. Розрядний струм для кожної комірки дорівнює загальному струму навантаження, поділеному на кількість комірок. Тобто чим більше акумів у цьому складі, тим більше струм вона може віддати. А ось з напруженням відбувається цікава річ. Якщо ми збираємо акумулятори, які мають різну напругу, тобто грубо кажучи заряджені до будь-якого відсотка, то після з'єднання вони почнуть обмінюватися енергією, поки напруження на всіх комірках не стане однаковим. Висновок: перед збиранням акуми знову ж таки повинні бути заряджені однаково, інакше під час з'єднання підуть великі струми, і напружений акуми буде зіпсований, і, ймовірно, навіть запалиться. В процесі розряду акумулятори також обміняються енергією, тобто, якщо одна з банок має меншу ємкість, інші не дадуть їй розрядитися швидше за їх самих, тобто в паралельній збірці можна використовувати акумулятори з різною ємкістю. Єдиний виняток — це робота при великих токах. На різних акумуляторах навантажується різне напруження, і між “силими" та“ слабким акумом почнеться бігти струм, якого нам зовсім не потрібно. І те ж саме стосується зарядки. Можна абсолютно спокійно заряджати різні акумулятори у паралелі, тобто балансування не потрібно, збірка буде сама себе балансувати.
В обох вищезгаданих випадках слід тримати зарядки й розрядки. Ток зарядки для Li-Io не повинен перевищувати половину шестерні акумулятора в амперах (аккумулятор на 1000 mah - заряджаємо 0.5 А, акумулятор 2 Ah, заряджаємо 1 А). Максимальний струм акумулятора, зазвичай, вказано у датошиті (ТХ) акумулятора. Наприклад, ми не можемо вантажити струмом, який перевищує 2 м'язи акумулятора в Амперах (приклад: акум на 2500 mah), отже максимум з нього слід брати 2.5*2 = 5 Ампер). Але є високотонкові акумулятори, де ток розряду явно вказано у характеристиках.
Проміжковий варіант є переключення акумуляторів з послідовного з' єднання в паралельне (для зарядки), що детально розглянуте у відео нижче, а всі схеми і посилання на перемикачі
Особливості зарядки китайськими додатками
Стандартний зарядно-захисний модуль за 20 рублів для литєвого акумулятора позиціонується як додаток для однієї банки 18650. Він може заряджати будь - який литієвий акумулятор незалежно від форми, розміру та посудин до відповідної напруги 4,2 вольта (зарядження повністю зарядженого акумулятора під зав’язкою). Навіть якщо це великий літеєвий пакет на 8000mah (здається мова йде про одну комірку на 3,6-3,7v). Модуль дає зарядний струм 1 ампер, це означає, що їм можна без попередження заряджати будь-який акумулятор ємністю від 2000mah і вище (2Ah, означає зарядний струм - половину посудин, 1А) і відповідно час заряду в годинниках буде еквівалентно посудині акумулятора в амперах (справді трохи більше, півтора-два години на кожні 1000mah). До речі, акумулятор можна змонтувати під час заряду.
Важно! Якщо ви хочете заряджати акумулятор меншою посудиною (наприклад, одну стару банку на 900mah або маленький друкарський пакетик на 230mah), зарядний струм 1А це багато, його слід зменшити. Це робиться заміною реістору R3 на модулі за назвою бази даних. Режистор не обов'язково smd, підійде самий звичайний. Нагадую, що зарядний струм повинен складати половину акумулятора (або менше, не страшно).
Але якщо продавець каже, що цей додаток для однієї банки 18650, чи можна їм заряджати дві банки? Чи три? А що, коли потрібно зібрати ємкий пауербанк з декількох акумуляторів? БАГАТЬО! Ливарні акумулятори можна підключити паралельно (всі плюси до плюсів, мінуси до мінусів) ВНІ ЗАВІСІМОСТИ ВІД ЕМКОСТІ. Спаяні паралельно акумулятори зберігають робочий тиск 4,2v, а його ємкість складається. Навіть якщо ви берете одну банку на 3400mah, а другу на 900 - вийде 4300. Акумулятори будуть працювати як одне ціле і розрядуватися будуть пропорційною своїй посудині.
Напруження в ПАРАЛЕЛЬній збірці САМАКО НА ВСІХ АККУЛЯТОРАХ! І жоден акумулятор фізично не може розрядитися у складі раніше інших, тут працює принцип спільних судин. Ті, хто заявляє, що акумулятори, які мають меншу ємності, скоротяться і помруть, плутають з ОСТАННІми збірками, плюйте їм в обличчя.
Важно! Перед з'єднанням один до одного всі акумулятори повинні мати приблизно однакове напруження, щоб в момент спаювання між ними не потекли вуличні струми, вони можуть бути дуже великими. Тому найкраще для збирання просто зарядити кожен акумулятор окремо. Звичайно ж, час зарядів усієї збірки збільшуватиметься, якщо ви використовуєте цей самий модуль на 1А. Але ви можете спарувати два модулі за допомогою зарядного струму до 2А (якщо ваш пристрій може стільки дати). Для цього потрібно з'єднати перемичками всі аналогічні клемми модулі (кроме Out- і B+, вони продублені на платах іншими п'яками, вже і так будуть з'єднані). Або можна купити додаток, на якому мікросхеми вже стоять у паралельності. Цей модуль здатний заряджати струмом в три Ампери.
Вибачте за дуже очевидні речі, але люди як і раніше плутають, тому доведеться обговорити різницю між паралельним і послідовним з'єднанням.
ПАРАЛЕЛЬНЕ З'єднання (всі плюс, всі мінуси до мінусів) зберігає напругу акумулятора 4,2 вольта, але збільшує ємкість, складаючи всі посудини разом. У всіх пауербанах використовують паралельне з’єднання декількох акумуляторів. Така збірка все ще може заряджатися від USB і підвищувача напруження піднімається до вихідних 5v.
ПОСЛЕДОВАТЕЛЬНОЕ З’ єднання (кожен плюс до наступного акумулятора) дає скорочене збільшення напруженості однієї зарядженої банки 4,2 (2s - 8,4в, 3s — 12,6в тощо), але ємкість залишається старою. Якщо ви використовуєте три акумулятори на 2000mah, то ємність збирання 2000mah.
Важно! Вважається, що для послідовної збірки суто потрібно використовувати лише акумулятори однакової посудини. Насправді це не так. Можна використовувати різні, але тоді мемкість акумулятора визначатиметься НАИМІНШЕЙ ємкістю у збірці. Складаючи 3000+3000+800, ви отримуєте збірку на 800mah. Тоді специ починають кукакати, що тоді менш м’який акумулятор буде швидше розрядитись і помре. А це неважливо! Головне і справді священне правило — для послідовного збирання завжди і обов’язково потрібно використовувати плату захисту BMS на потрібну кількість банок. Вона буде визначати напруження на кожній комірці і відключить весь збір, якщо якась розрядиться першою. У випадку з банком на 800 вона і розрядиться, BMC відключить навантаження від акумулятора, розряд зупиниться і остатковий заряд по 2200mah на інших банках вже не матиме значення, потрібно заряджатися.
Плата BMS на відміну від одиночного зарядного модуля НЕ ЯВЛЯЄ ЗАРЯДНИМ УСТРІЙСТВОМ послідовної збирання. Для зарядів потрібен вбудований джерело необхідної напруги і струму. Про це Гайвер зняв відео, тому не витрачайте час, подивіться його, там про це максимально досконально.
Порядок декількох АКБ
Насправді, при деяких припущеннях, можна. Для деяких саморобок зарекомендувала себе схема з використанням одиночних додатків, з'єднаних також послідовно, але для КОЖНОГО модуля потрібен СВІЙ ВІДДЕЛЬНИЙ ІСТРОННИК ПИТАННЯ. Якщо заряджаєте 3s - берете три телефонні заряди і підключаєте кожну до одного модулю. Якщо використовувати одне джерело — коротке замикання їжі, нічого не працює. Ця система також працює як захист збору (на додаток можуть віддавати не більше 3 ампер) або просто заряджайте збірку побанково, підключаючи модуль до кожного акумулятора до повного заряду.
Для шуруповертів на 12-14 вольт підходить збірка з трьох банок. На 16-18в - 4 банки. Краще брати плату захисту на 20-30А і зарядний пристрій на потрібний стрес (старий для кадмеєвих акумуляторів не підійде!) Китайські пристрої мають звичайні зарядні блоки харчування. Всі BMS і зарядники знаходяться тут https://alexgyver.ru/18650/
Індикатор зарядженості акумулятора
Найважче проблема - хоча б приблизно знати, скільки відсотків заряду залишається на акумуляторі, щоб він не розрядився в найвагоміший момент.
Для паралельних збірок на 4,2 вольта найбільш очевидне рішення буде негайно придбати готову плату пауербанка, на якій вже є дисплей, що показує проценти заряду. Ці відсотки не супер-точні, але все ж допомагають. Ціна питання 150-200руб, всі представлені на сайті Гайвера. Навіть якщо ви збираєте не пауербанк а щось інше, плата ця досить дешева і невелика, щоб розмістити її в саморобці. Плюс вже має функцію заряду і захисту акумуляторів. Існує готові мініатюрні індикатори на одну або декілька банок, 90-100р https://alexgyver.ru/18650/
А найдешевшим і найдешевшим методом є використання підвищувача МТ3608 (30 руб), збудованого на 5-5,1v. Власне, якщо ви робите пауербанк на будь-якому перетворювачі на 5 вольт, то навіть не потрібно нічого докупити. Додатка полягає у встановленні червоного або зеленого світлодіоду (інший колір буде працювати на іншій вихідній напруженості, від 6 і вище) через токоограничний резонанс 200-500ом між вихідною плюсовою клемою (це буде плюс) і вхідною плюсною (для світлодіода це вийде мінус). Ви не помилилися, між двома плюсами! Справа в тому, що коли ви працюєте перетворювача між плюсами, виникає різниця напруженості, +4,2 і +5в дають між собою напругу 0,8в. Якщо розряд акумулятора його напруження буде падати, а вихідне з перетворювача завжди стабільно, значить різниця буде збільшуватися. І при напруженні на банку 3,2-3,4ва різниця досягне необхідної величини, щоб запалити світлодіод - він починає показувати, що пора заряджатися.
Чим міряти ємкість акумуляторів?
Ми вже звикли до думки, що для заміру потрібен Аймакс b6, а він коштує грошей і для більшості радіолюбів вибуто. Але є спосіб виміряти ємкість 1-2-3банового акумулятора з достатньою точністю і дешево - простий USB-тестер
У мене було два тести — синій і білий з дротом. Білий завищив струм на 15% (вмісіть з ним і ємкість) а синій не дуже понижує. Може залежить від примірника, але я все ж рекомендую синій хоча б тому, що у нього є таймер часу заряду/розряду. А білий тільки непридатні комірки пам'яті, які не потрібні.
Тестер працює приблизно від 2,8 і аж до 10-15ти без проблем, тому його можна годувати безпосередньо від литієвого акумулятора, і він буде вважати протікаючий струм і ємкість. Залишається завести собі пару юсб-штекерів з виходом на голі дроти або крокодили, змонтувати акумулятор на вхід ( обов'язкове через захист!) а на вихід поставити навантаження. Наприклад, потужний резонанс на 8-15-му (для однієї комірки і раз більше для послідовних збірок) або шматок німрома. Рекомендований ток розряду 300-500ma. Така тестер дасть результат посудині з погрішністю не більше 5%. Для надійності ви можете підключити мультиметр в режимі амперметра і порівняти реальний струм у показу тестера, щоб на майбутнє знати, чи є у нього відхилення і скільки. З такою поправкою в голові точність буде та ж сама що у Аймакса. Коли акумулятор розрядиться до відсічки і захист його відключить, тестер запам'ятає результат. Залишиться включити його будь-яким іншим джерелом живлення щоб подивитися.
Мій екземпляр тестера дав мені результати посудин, які повністю з'єдналися з дослідженнями серйозного дядька, який використовував для цієї ж марки акумулятора техніку на десятки тисяч рублів. А ще фото такого процесу вистачило як доказ для повернення ціни акумулятора 2s з нечесною ємністю =)
Нові додатки
ТР5 000, оновлена плата для заряду литій-іонних і литій-железо-фосфатних акумуляторів (нужно запакувати перемичку щоб увімкнути режим) током 1-2А (також потрібно підбирати резонтори для налаштування, але додаток реально тягне зарядний струм 2А) і навантаженням харчування до 9в. Модуль має імпульсну схему, тому мало гріється, має високий КПД, що може бути важливим при заряді акумулятора від сонячних батарей.
ТР5100, модуль для заряду послідовної збирання 2s (можна зап'яти перемичку), також має імпульсну схему (майже не гріється), на вхід потрібно подавати напругу від 9 до 15-19в. Судячи з опису продавця зарядного струму, можна підняти до 2А.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Китай |
Стан | Новий |
Тип | Батарейка |
Користувальницькі характеристики | |
Гарантія | гарантія від продавця |
Технічний стан | справне |
- Ціна: 56 ₴