
Фонарик ручний "LAMPARD"
957 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-044-0005-010
+380 (66) 358-34-64
Замовлення лише через сайт (купити)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фонарик ручний "LAMPARD"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 5W |
| Розміри (ДхШхВ) | 205 мм*108мм |
| Світловий потік (лм) | 200lm |
| Термін служби | 30 000 годин час |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Колірна температура, К | 8000-12000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 957 ₴


