
Світильник грунтовий "PLUTON" на сонячній батареї
163 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 078-005-0001-010
+380 (66) 358-34-64
Замовлення лише через сайт (купити)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник грунтовий на сонячній батареї PLUTON - виробник Horoz Electric. Автономний садово-парковий світильник з вбудованою сонячною батареєю і акумулятором на 100mAh. Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких грунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів дає можливість освітити необхідну територію, ступінь вологозахисту - IP44. Оснащений датчиком світла, що дозволяє регулювати освітлення в залежності від часу доби. Технічні характеристики ПЕРЕВАГИ PLUTON: економічність.автономне поновлюване джерело живлення.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж. КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ світильник – 1шт. інструкція з експлуатації – 1шт. інструкція із встановлення – 1шт. упаковка - 1шт. ГАРАНТІЯ: 24 місяці. Як вибрати садово-парковий світильник? Дані моделі відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, наявність датчиків, акумуляторної батареї та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 0.4800 W |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Додатково | Акумулятор потужністю 1,2 W |
| Потужність | 0.06 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 75,5 мм*369мм |
| Світловий потік (лм) | 1.5Lm |
| Термін служби | 100.000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 ₴

