Світлодіодний прожектор 50w ультрафіолетовий (УФ 50 вт, UF 50w, ультрафіолет 50 ватт)
766 ₴
Показати оптові ціни- В наявності 10 од.
- Оптом і в роздріб
Увага!!! Сайт працює тільки по передоплаті, ми не відправляємо замовлення післяплатою (наложек немає).
Ми раді вітати Вас у інтернет магазині cv-svet.com.ua
Щоб Ваше замовлення було максимально швидким та комфортним ознайомтесь з умовами роботи нашої крамниці:
- За замовчуванням ми не телефонуємо, а відсилаєм листа на Email.
- Ми не приймаємо замовлення по телефону. Набагато швидше і комфортніше оформити замовлення через сайт.
- Ми не занотовуємо данні клієнта по телефону (ПІБ, адресу доставки, електронну пошту). Щоб уникнути помилок, всі данні заповнюються в замовленні та відправляються на електронну пошту.
- Замовлення актуальні 1-3 дні, після чого замовлення анулюється.
- Ваші запитання так само пишіть на Email з вказанням посилання на товар.
- При обміні шлюбу, обмін по гарантійному терміну всі витрати на транспортування оплачує замовник.
Відправлення відбуваються по першій можливості з вівторка по неділю. - Після покупки, покупець першим виходить на зв'язок.
- Ціна за 1 штуку
Бюджетний варіант прожектора для тривалого використання, для цілодобового використання потрібно додати радіатор
Характеристики:
Тип: УФ лампа (заявлено 395 нм, на око віддає синивой, швидше за все 410 нм)
Кількість: 1 шт
Матеріал: метал
Колір: як на зображенні
Напруга: 220 В
Кількість лампових намистин: 50 led
Потужність: 50 Вт
Розмір: 22*12*3 см/8,65*4,72*1,18 дюйма
Вага нетто: 200,0 г/7,05 унції
Комплектація:
1 * УФ лампа бактерицидна
провід з вилкою в комплекті не йде, можна докупити окремо
Канадський паспорт під ультрафіолетом
Методики ультрафіолетової терапії
Ультрафіолетове випромінювання Сонця і штучних джерел - це спектр електромагнітних коливань в діапазоні 180-400 нм. З біологічної дії на організм і в залежності від довжини хвилі УФ-спектр ділять на три частини:
А (400-320нм) - довгохвильове УФ-випромінювання (ДУФ)
В (320-280 нм) - средневолновое (СУФ);
С - (280-180 нм) - короткохвильове (КУФ).
Механізм дії УФ-променів заснований на здатності деяких атомів і молекул вибірково поглинати енергію світла. В результаті цього молекули тканин переходять в збуджений стан, що запускає фотохімічні процеси в чутливих до УФ-променів молекулах білка, РНК і ДНК.
Фотоліз білків епідермальних клітин призводить до вивільнення біологічно активних речовин (гістаміну, ацетилхоліну, простагландинів та ін), які при надходженні в кров викликають розширення судин, міграцію лейкоцитів. Не менше значення мають рефлекторні реакції, викликані активацією численних рецепторів продуктами фотолиза і біологічно активними речовинами, а також гуморальну вплив на нервову, ендокринну, імунну та інші системи організму. Природно, що УФ-випромінювання викликає відповідні реакції з боку організму людини, які і складають основу фізіологічної і лікувальної дії УФ-променів.
Одним з основних компонентів цієї лікувальної дії є ефекти, пов'язані з формуванням ультрафіолетової (або фотохімічної) еритеми. Максимальним эритемообразующим властивістю володіє СУФ-випромінювання з довжиною хвилі 297 нм.
УФ-еритема має протизапальну, десенсибілізуючу, трофико-регенераторное, а також знеболювальну дію. Антирахитическое дію УФ-променів полягає в тому, що під впливом цього випромінювання в опроміненої шкірі утворюється вітамін Д. Тому УФО є специфічною лікувально-профілактичною процедурою у дітей, які страждають рахітом.
Широко використовується бактерицидну дію УФО. Розрізняють пряме і непряме бактерицидну дію УФ-променів. В результаті прямої дії відбувається коагуляція і денатурація білків мікроорганізмів на поверхні рани, слизової оболонки, що призводить до загибелі бактеріальної клітини. Непряма дія УФ-випромінювання пов'язане зі зміною імунобіологічної реактивності організму під впливом УФ-променів.
УФ-промені активно впливають на ліпідний, білковий і вуглеводний обмін. Під впливом їх суберитемних доз в шкірі з похідних холестерину синтезується вітамін Д3, контролюючий фосфорно-кальцієвий обмін. Вони знижують вміст атерогенного холестерину крові у хворих атеросклерозом.
УФ-промені в малих дозах покращують процеси вищої нервової діяльності, поліпшують мозковий кровообіг, впливають на тонус мозкових судин, підвищують стійкість організму до несприятливих факторів навколишнього середовища. Тонус вегетативної нервової системи змінюється залежно від дози УФ-випромінювання: великі дози зменшують тонус симпатичної системи, а малі - активують симпатоадреналовую систему, кірковий шар надниркових залоз, функцію гіпофіза, щитовидну залозу.
Завдяки своєму многообразному дії, УФО (поряд з УВЧ-терапією і ультразвуковойтерапией) знайшло широке застосування для профілактики і лікування широкого спектру захворювань.
Визначення біодози
Дозують УФ-випромінювання біологічним методом Горбачова-Дакфельда. Метод є простим і базується на властивості УФ-променів викликати при опроміненні шкіри еритему. Одиницею виміру в цьому методі є одна біодоза. За одну биодозу приймають мінімальне час опромінення даного хворого з певної відстані певним джерелом УФ-променів, яка необхідна для отримання слабкою, проте чітко окресленою еритеми. Час вимірюють в секундах або хвилинах.
Биодозу визначають в області живота, сідниць або на тильній стороні передпліччя будь руки з відстані 10-50 см від випромінювача до опромінюваної частини тіла. Биодозиметр фіксують на тулубі. По черзі через 30-60 сек. опромінюють шкіру через шість отворів биодозиметра шляхом відкривання заслінкою перед віконцями (попередньо закритими нею). Таким чином, якщо кожне віконечко відкривати через 60 сек., шкіра в зоні першого віконечка буде опромінити протягом 6 хв., в зоні другого - 5 хв. і т. д., в зоні шостого - 1 хв.
Результат биодозометрии перевіряється через 24 години. Однією биодозой буде вважатися найбільш слабка гіперемія шкіри. Зі зміною відстані від випромінюваної поверхні для одержання тієї ж біодози час опромінення змінюється назад пропорційно квадрату відстані. Наприклад, якщо час для отримання однієї біодози з відстані 20 см дорівнює 2 хв., то з відстані 40 см потрібно 8 хв. Час опромінення можна вибирати дискретно від 30 сек. до 60 сек., а відстань від тіла (шкіри) до випромінювача від 10 см до 50 см Все залежить від типу шкіри, але вибирати ці параметри потрібно так, щоб отримати наочну картину еритема шкіри.
Чутливість шкіри до УФ-променів залежить від багатьох причин, серед яких найбільш важливі локалізація впливу, колір шкіри, час року, вік і початковий стан пацієнта. Істотну роль грають і захворювання, якими страждає людина. При фотодерматозах, екземі, подагрі, захворюваннях печінки, гіпертиреозі та ін. чутливість шкіри до УФ-променів підвищена, при іншій патології (пролежні, відмороження, трофічні рани, газова гангрена, бешихове запалення, захворювання периферичних нервів і спинного мозку нижче рівня ураження та ін) чутливість шкіри до УФО, навпаки, знижена. Крім цього є великий перелік протипоказань для лікування УФ-променями, який необхідно знати. Тому, щоб успішно і правильно застосувати лікування ультрафіолетовим опроміненням, необхідно проконсультуватися з лікуючим Вас лікарем - фахівцем у галузі фізичних методів лікування.
Показання до УФ-опромінення
Загальне УФО застосовується для:
- підвищення опірності організму до різних інфекцій, у тому числі грипу та інших ГРВІ
- профілактики та лікування рахіту у дітей, вагітних і годуючих жінок;
- лікування піодермії, поширених гнійних захворювань шкіри і підшкірної клітковини;
- нормалізації імунного статусу при хронічних запальних процесах в'ялого;
- стимуляції гемопоезу;
- поліпшення репаративних процесів при переломах кісток;
- загартовування;
- компенсації ультрафіолетової (сонячної) недостатності.
Місцевий УФО має більш широке коло показань і застосовується:
- терапії для лікування артритів різної етіології, запальних захворювань органів дихання, бронхіальної астми;
в хірургії - для лікування гнійних ран і виразок, пролежнів, опіків і обморожень, інфільтратів, гнійних запальних уражень шкіри і підшкірної клітковини, маститів, остеомієлітів, бешихового запалення, початкових стадій облітеруючих уражень судин кінцівок;
- у неврології - для лікування гострого больового синдрому при патології периферичного відділу нервової системи, наслідків черепно-мозкових і спинномозкових травм, полирадикулоневритов, розсіяного склерозу, паркінсонізму, гіпертензійного синдрому, каузалгических і фантомних болів;
- у стоматології - для лікування афтозних стоматиту, пародонтозу, гінгівітів, інфільтратів після видалення зубів;
- у гінекології - у комплексному лікуванні гострих і підгострих запальних процесів, при тріщинах сосків;
- в ЛОР-практиці - для лікування ринітів, тонзилітів, гайморитів, паратонзиллярных абсцесів;
- у педіатрії - для лікування маститів новонароджених, мокнущего пупка, обмежених форм стафілодермія і ексудативного діатезу, пневмоній;
в дерматології - при лікуванні псоріазу, екземи, піодермії та ін.
Щодо диференційованого використання УФ-променів різної довжини хвилі можна відзначити наступне. Показаннями для довгохвильового ультрафіолетового опромінення (УФО - 400нм*320 нм) є гострі запальні захворювання внутрішніх органів (особливо дихальної системи), захворювання суглобів і кісток різної етіології, опіки і відмороження, вялозаживающие рани і виразки, псоріаз, екзема, вітіліго, себорея. (Апаратура: ОУФк-01 "Сонечко")
Призначаються загальні УФО з урахуванням індивідуальних особливостей і чутливості шкіри до УФ-опромінення по основній або прискореній схемі. Для нормалізації імунного статусу при хронічних запальних процесах в'ялого, а також для профілактики ГРВІ проводять безэритемное загальне УФО довгими і середніми хвилями з відстані 50-100 див.
Опромінюють послідовно передню, задню і бокові поверхні тіла. Під час усіх процедур на очі надягають захисні окуляри. УФ-опромінення за методикою PUVА-терапії (або фотохіміотерапія) проводять наступним чином. Хворим на псоріаз або парапсориатическими захворюваннями дають у відповідній дозі всередину або зовнішньо наносять препарати фурокумаринового ряду (пувален, псорален, бероксан та ін). Препарати приймають тільки в день процедури 1 раз за 2 години до опромінення після їжі, запиваючи молоком. Індивідуальну фоточутливість пацієнта визначають звичайним способом биодозиметром, але також через 2 години після прийому препарату. Починають процедуру з мінімальних суберитемних доз.
Средневолновое ультрафіолетове опромінення показано при гострих і підгострих запальних захворюваннях внутрішніх органів, наслідки травм кістково-м'язової системи, захворюваннях периферичної нервової системи вертеброгенной етіології з вираженим больовим синдромом, рахіті, вторинних анеміях, порушеннях обміну речовин, бешиховому запаленні. (Апаратура: ОУФд-01, ОУФв-02 "Сонечко").
Короткохвильове ультрафіолетове опромінення використовується при гострих і підгострих захворюваннях шкіри, носоглотки, внутрішнього вуха, для лікування ран з небезпекою приєднання анаеробної інфекції, туберкульозу шкіри. (Апаратура: ОУФб-04 "Сонечко").
Протипоказаннями для місцевих і загальних УФ-опромінювання є злоякісні новоутворення, системні захворювання сполучної тканини, активна форма туберкульозу легенів, гіпертиреоз, гарячкові стани, схильність до кровотечі, недостатність кровообігу II і III ступенів, артеріальна гіпертензія III ступеня, виражений атеросклероз, захворювання нирок і печінки з недостатністю їх функції, кахексія, малярія, підвищена чутливість до УФ-променів, фотодерматози, інфаркт міокарда (перші 2-3 тижні), гостре порушення мозкового кровообігу.
Деякі приватні методики ультрафіолетової терапії
Грип. Щодня опромінюють еритемними дозами обличчя, груди і спину протягом 2-3 днів. При катаральних явищах в області глотки опромінюють зів протягом 4 днів через тубус. В останньому випадку опромінення починають з 1/2 біодози, додаючи в наступних опромінення за 1 -1/2 біодози.
Інфекційно-алергічні захворювання. Застосування УФО шкіри грудної клітки з допомогою перфорованого клеенчатого локалізатора (ПКЛ). ПКЛ визначає ділянку, що підлягає опроміненню (наказаний лікуючим лікарем). Доза -1-3 біодози. Опромінення через день 5-6 процедур.
Гострі респіраторні захворювання. У перші дні захворювання призначають ультрафіолетове опромінення слизової оболонки носа в суберитемних дозах, розраховуючи на бактерицидний ефект УФ-випромінювання.
Риніт гострий. Призначають УФ-опромінення підошовних поверхонь стоп. Доза 5-6 біодоз щодня. Курс лікування 4-5 - процедур. УФ-опромінення через тубус слизової оболонки носа в стадії затухання ексудативних явищ. Опромінення починають з однієї біодози. Додаючи щодня по 1/2 біодози, доводять інтенсивність опромінення до 4 біодоз.
Гострий ларинготрахеїт. УФ-опромінення проводять на ділянку трахеї і на шкіру задньої поверхні шиї. Доза опромінення - 1 біодоза. Опромінення проводять через день, додаючи по 1 биодозе, курс лікування 4 процедури. Якщо хвороба затягнулася, то через 10 днів призначають УФО грудної клітини через клейонковий перфорований локалізатор. Доза - 2-3 біодози щодня. Курс лікування 5 процедур.
Бронхіт гострий (трахеобронхіт). Призначається УФ-опромінення з перших днів захворювання на передній поверхні шиї, грудини, межлопаточной області. Доза - 3-4 біодози. Опромінення чергують через день задньої і передньої поверхонь грудної клітини. Курс лікування 4 процедури.
Бронхіт хронічний катаральний. УФ-опромінення грудної клітки призначають через 5-6 днів від початку захворювання. УФО проводять через локалізатор. Доза - 2-3 біодози щодня. Курс лікування 5 опромінень. В період ремісії захворювання призначають загальне УФО за основною схемою щодня. Курс лікування 12 процедур.
Бронхіальна астма. Можна застосовувати як загальні, так і місцеві опромінення. Грудну клітку ділять на 10 ділянок, кожен розміром 12x5 сантиметрів. Щодня еритемними дозами опромінюють тільки одна ділянка, обмежена лінією, що з'єднує нижні кути лопаток, а на грудях - лінією, що проходить на 2 см нижче сосків.
Абсцес легені (проводиться в комплексі з УВЧ, СМВ, інфрачервоній і магнитотерапией). В ранній стадії (до формування гнійної порожнини) призначається ультрафіолетове опромінення. Доза - 2-3 біодози. Опромінення через день. Курс лікування 3 процедури.
Гідраденіт пахвовий (в комплексі з СМВ, УВЧ, інфрачервоної, лазерної та магнитотерапией). В стадії інфільтрації ультрафіолетове опромінення пахвовій області через день. Доза опромінення - послідовно 1-2-3 біодози. Курс лікування 3 опромінення.
Гнійні рани. Опромінення проводять дозою 4-8 біодоз з метою створення умов для найкращого відторгнення розпалися тканин. У другій фазі - з метою стимуляції епітелізації - опромінення проводять у малих суберитемних (тобто не викликають еритеми) дозах. Повторення опромінення проводять через 3-5 днів. УФО проводять після первинної хірургічної обробки. Доза - 0,5-2 біодози курс лікування 5-6 опромінень.
Чисті рани. Використовується опромінення в 2-3 біодози, причому опромінюють і навколишнє рану поверхню неушкодженої шкіри на відстані 3-5 див. Опромінення повторюють через 2-3 дні.
Розриви зв'язок і м'язів. УФО використовують так само, як при опроміненні чистих ран.
Переломи кісток. УФ-бактерицидну випромінювання місця перелому або сегментованих зон проводять через 2-3 дні, кожного разу збільшуючи дозу на 2 біодози, початкова - 2 біодози. Курс лікування 3 процедури на кожну зону.
Загальне УФО призначається через 10 днів з моменту перелому за основною схемою щодня. Курс лікування 20 процедур.
УФО в післяопераційному періоді. УФО після тонзилэктомии миндаликовых ніш призначається через 2 дні після операції. Опромінення призначають з 1/2 біодози на кожну сторону. Щодня збільшуючи дозу на 1/2 біодози, доводять інтенсивність опромінення до 3 біодоз. Курс лікування 6-7 процедур.
Фурункули, гідраденіти флегмони і мастити. УФО починають з субэритемной дози і швидко підвищують до 5 біодоз. Доза опромінення - 2-3 біодози. Процедури проводять через 2-3 дні. Осередок ураження захищають від здорових ділянок шкіри за допомогою простирадла, рушники.
Тонзиліт хронічний. УФ-опромінення мигдалин через тубус зі скосом до 45% зрізу починають з 1/2 біодози, щоденно збільшують на 1/2 біодози кожні 2 процедури. Курси проводять 2 рази на рік. Стерильним тубусом через широко відкритий рот пацієнта натискають на мову, щоб мигдалина стала доступна для УФ-опромінення. Піддаються опроміненню по черзі права і ліва мигдалини.
Зовнішній Отит. УФ-опромінення через тубус слухового проходу. Доза - 1-2 біодози щодня. Курс лікування 6 процедур.
Фурункул носа. УФО передодня носа через тубус. Доза - 2-3 біодози, через день. Курс лікування 5 процедур.
Туберкульоз кісток. УФ-опромінення довгохвильової частини спектру призначається по сповільненій схемі. Курс лікування 5 процедур.
Екзема. УФО призначається за основною схемою щодня. Курс лікування 18-20 процедур.
Псоріаз. УФО призначається як РUVA-терапія (фотохіміотерапія). УФ-довгохвильове опромінення проводиться в поєднанні прийому фотосенсибілізатора (пувален, аминфурин) пацієнтом за 2 години до опромінення в дозі 0,6 мг на кілограм маси тіла. Дозу опромінення призначають залежно від чутливості шкіри до УФ-променів хворого. У середньому УФО починають з дози 2-3 Дж/см2 і доводять до кінця курсу лікування до 15 Дж/см2. Опромінення проводять 2 дні поспіль з днем відпочинку. Курс лікування 20 процедур.
УФО средневолновым спектром (СУФ) починають з 1/2 за прискореною схемою. Курс лікування 20-25 опромінень.
Гастрит хронический. УФО назначается на переднюю брюшную кожу и кожу спины. УФО проводится по зонам площадью 400 см2. Доза - 2-3 биодозы на каждый участок через день. Курс лечения 6 облучений.
Вульвит. Назначаются:
1. Ультрафиолетовое облучение наружных половых органов. Облучение проводят ежедневно или через день, начиная с 1 биодозы. Постепенно прибавляя по 1/2 биодозы, доводят интенсивность воздействия до 3 биодоз. Курс лечения 10 облучений.
2. Загальне ультрафіолетове опромінення за прискореною схемою. Опромінення проводять щодня, починаючи з 1/2 біодози. Поступово додаючи по 1/2 біодози, доводять інтенсивність впливу до 3-5 біодоз. Курс лікування 15-20 опромінень.
Бартолініт. Призначається ультрафіолетове опромінювання зовнішніх статевих органів. Доза опромінення - 1-3 біодози щодня або через день. Курс лікування 5-6 опромінень.
Кольпит. Назначаются ультрафиолетовое облучение с использованием тубуса. Доза - 1/2-2 биодозы ежедневно. Курс лечения 10 процедур. Эрозия шейки матки. Назначается ультрафиолетовое облучение области шейки матки с помощью тубуса и гинекологического зеркала. Доза - 1/2-2 биодозы ежедневно. Дозы увеличивают через каждые две процедуры на 1/2 биодозы. Курс лечения 10-12 процедур.
При воспалении матки, придатков, тазовой брюшины и клетчатки назначается ультрафиолетовое облучение кожных покровов области таза по полям. Доза - 2-5 биодозы на каждое поле. Облучение проводят ежедневно. Каждое поле облучают 3 раза с перерывом 2-3 дня. Курс лечения 10-12 процедур.
В лечении и реабилитации больных с различными болезнями большое место занимают лечебные физические факторы, как природные, так и получаемые искусственно.
Лечебные физические факторы оказывают гомеостатическое влияние на различные органы и системы, способствуют повышению сопротивляемости организма к неблагоприятным воздействиям, усиливают его защитно-приспособительные механизмы, обладают выраженным саногенным действием, повышают эффективность других терапевтических средств и ослабляют побочные эффекты лекарств. Их применение доступно, высокоэффективно и экономически выгодно.
Очень важно понять, что ультрафиолетовая физиотерапия является одним из важнейших компонентов всего комплекса физических методов лечения и реабилитации больных. Достоинство лечебных физических факторов в полной мере реализуется при их правильном применении и комбинировании с другими лечебно-профилактическими и реабилитационными мероприятиями.
Користувальницькі характеристики | |
---|---|
Гарантія | гарантія від продавця |
Основні | |
Стан | Нове |
Тип освітлення | Прожектор |
- Ціна: 766 ₴