
Комфорка з різьбою 16мм. / Тарілка на балон / Газовий пальник для польських балонів, різь 16 мм. (ліва різь)
350 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності 18 од.
Увага!!! Сайт працює тільки по передоплаті, ми не відправляємо замовлення післяплатою (наложек немає).
Ми раді вітати Вас у інтернет магазині cv-svet.com.ua
Щоб Ваше замовлення было максимально швидким та комфортним ознайомтесь з умовами роботи нашої крамниці:
- За замовчуванням ми не телефонуємо, а відсилаєм листа на Email.
- Ми не приймаємо замовлення по телефону. Набагато швидше і комфортніше оформити замовлення через сайт.
- Ми не занотовуємо данні клієнта по телефону (ПІБ, адресу доставки, електронну пошту). Щоб уникнути помилок, всі данні заповнюються в замовленні та відправляються на електронну пошту.
- Замовлення актуальне 1-3 дні, після чого замовлення анулюється.
- Ваші запитання так само пишіть на Email з вказанням посилання на товар.
- При обміні браку, обмін по гарантійному терміну всі витрати на транспортування оплачує замовник.
Відправлення відбуваються по першій можливості з вівторка по неділю. - Після покупки, покупець першим виходить на зв'язок.
- Ціна за 1 штуку
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Расход газа | 145 г/час |
|---|---|
| Диаметр внешний | 210 мм |
| Совместимость | резьбовой стандарт 16мм |
| Рабочее давление | 1,6 МПа |
| Вес | 0,458 кг |
| Объем | 0,002548 куб.м |
ОПИСАНИЕ
Газовая конфорка подойдет для приготовления пищи больших объемов в полевых условиях (на рыбалке, кемпинге, охоте и пр.). Благодаря большому диаметру горелки приготовление еды происходит также быстро, как и на обычной газовой плите. Кастрюли и котелки не наклоняются и надежно размещаются на крепкой металлической подставке.
Тарелка с газовой конфоркой оснащена удобной ручкой для транспортировки всего баллона. Резьбовое соединение прочное и долговечное.
Готовьте с комфортом, даже вдали от цивилизации!
Особенности
- Широкая, большая конфорка – 210 мм;
- Удобная ручка для переноски;
- Универсальное резьбовое соединение.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від продавця |
- Ціна: 350 ₴





