
Примус с ветрозащитой / Туристическая портативная газовая печка Мини Плита таганок Горелка
749 ₴
Показати оптові ціни- В наявності 7 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: Kovar 203 - 1
Увага!!! Сайт працює тільки по передоплаті, ми не відправляємо замовлення післяплатою (наложек немає).
Ми раді вітати Вас у інтернет магазині cv-svet.com.ua
Щоб Ваше замовлення было максимально швидким та комфортним ознайомтесь з умовами роботи нашої крамниці:
- За замовчуванням ми не телефонуємо, а відсилаєм листа на Email.
- Ми не приймаємо замовлення по телефону. Набагато швидше і комфортніше оформити замовлення через сайт.
- Ми не занотовуємо данні клієнта по телефону (ПІБ, адресу доставки, електронну пошту). Щоб уникнути помилок, всі данні заповнюються в замовленні та відправляються на електронну пошту.
- Замовлення актуальне 1-3 дні, після чого замовлення анулюється.
- Ваші запитання так само пишіть на Email з вказанням посилання на товар.
- При обміні браку, обмін по гарантійному терміну всі витрати на транспортування оплачує замовник.
Відправлення відбуваються по першій можливості з вівторка по неділю. - Після покупки, покупець першим виходить на зв'язок.
- Ціна за 1 штуку
Газовий туристичний пальник плитка міні піч з п'єзопідпалом Kovar K-203 з чохлом
Портативна газова плита з п'єзопідпалом відмінно підходить всім любителям активного відпочинку, адже її так зручно взяти з собою. Плита має максимально просту конструкцію і дуже надійна.
- Температура: До +500°С.
- Витрата газу: До 100 г/ч.
- Потужність: 2800 W
Розмір 145*145*120мм
Газова плита застосовується для термічної обробки їжі або кип'ятіння води в поході, на пікніку або на дачі. Регульовані металеві пелюстки навколо пальника оберігають полум'я від вітру або протягу, що дуже зручно при використанні її на природі.
Плита працює від стандартного цангового балона-картриджа з изобутаном або з сумішшю бутану і пропану.
Комплектація:
-газова плита
-чохол
-інструкція
-коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Тип балона | Цанговий |
| Час безперервної роботи | 2 години |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| З'єднання балона | Цангові |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 120 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від продавця |
- Ціна: 749 ₴











